8 Mayıs 2018

Kategori: Genel
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz puan verilmemiş)
Loading...
8 Mayıs 2018,
 0

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz, sizlere bu seferki makalemizde Selimiye`de hayat`tan bahsetmek istiyoruz.

Selimiye adeta bir rüyayı yaşayacağınız güzellikte bir köy. Adeta bir huzur diyarıdır Selimiye. Doğal güzellikleri içerisinde sakin, göl gibi denizi, tertemiz havası, yemyeşil doğası ile adeta bir cennettir Selimiye. Ege`nin en zengin deniz ürünlerininde sunulduğu birbirinden özel restoranları ve son yılların moda işletmeleri sayılan butik otelleri cennetidir.Eğer aradığınız farklılıksa Selimiye bu iş için biçilmiş bir kaftan. Bu cennette sizde yer almak isterseniz ister deniz kenarında bir butik otelin sahilinde muhteşem Selimiye ortamını yaşayarak güneşlenmenin ve denize girmenin tadını çıkarabilir veya sakin bahçeli, havuzlu bir butik otel`de doğanın ve sessizliğin verdiği huzuru yaşayabilirsiniz.

Selimiye`nin akşamları ise farklı bir keyif sunuyor sizlere. Merkezde limana doğru yer alan sahil kesiminde bir yürüyüş yaparak Selimiye`nin o büyülü atmosferini yaşamalısınız.Yine bu kesimlerde bulunan cafelerinde vakit geçirebilir veya akşam yemeğini Selimiye`nin meşhur deniz ürünlerinin lezzetli sunumunun yapıldığı restoranlarında muhteşem bir atmosfer içerisinde yiyebilirsiniz.

Selimiye nin havası okadar temiz ortam okadar huzurluki az uyuduğunuzu ve kendinizi gayet dinç ve dinlenmiş olarak bulacağınızı garanti ediyoruz. Özellikle Selimiye`nin meşhur köy kahvaltısı`nı organik lezzetler eşliğinde tatmalısınız.Huzurlu bir ortamda ve güzel bir manzara eşliğinde yapacağınız kahvaltının lezzetini inanın dünyanın başka bir yerinde alamassınız.

Selimiye`yi gerçek anlamda yaşamak ve tadını çıkarmak istiyorsanız tavsiyemiz Mayıs ayında bu güzel köye gelmeniz olacaktır.Çünkü bahardan yaza geçmenin arefesinde Selimiye bir başka güzel ve huzur dolu oluyor. Özellikle şehir hayatından kaçmak isteyenler bu tavsiyemizi nazara almalı. Özellikle bu ayda fiyatlarında yüksek sezona göre daha uygun olduğunuda gözden kaçırmamalısınız.
Makalemize burada son verirken bir Selimiye aşığı olarak hepinizi köyümüze davet ediyoruz.

Abonemiz Olun Duyuru ve Kampanyalar Mail Adresinize Gelsin (Ücretsiz)

Bir önceki konumuz olan 2018 Sezonunda Selimiye adlı yazımızıda okumanızı öneririz.

754 kişi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir