29 Aralık 2018

Kategori: Yaşam
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz puan verilmemiş)
Loading...
29 Aralık 2018,
 0

Türkiyenin saklı cenneti, Marmaris`ìn en gözde tatil yeri olan Selimiye`de yaşam sizlere oldukça relax, keyif ve huzur vaadediyor. Bu şahane otamın içerisindeki hayatın en temel ihtiyaçları arasında alışveriş olmazsa olmazlar arasında.

 Selimiye`de yaşayanlar ve yaz aylarında ev kiralayanlar için Her salı günleri Selimiye girişinde pazar kuruluyor. Çevre köylerden ve ilçeden gelen esnaflar günün erken saatlerinde pazar tezgahlarını kurarak köyümüzde yaşayanlara hizmet vermeye başlıyorlar. Birbirinden taze yeşil sebze ve meyvelerin, peynir ve huhubat tezgahlarının arasından turistik ihtiyaçlar için ucuz uygun elbise t-shirt satan tezgahlar sıralanıyor.Tüm pazar boyunca kurulan tezgahlarda fiyatlar ise oldukça uygun sunuluyor. Köyümüzde yaşayan insanların ve işletmelerin durağı olan pazar yerine eğer tatilinizde rastlarsanız mutlaka dolaşın yerel meyvelerin tadına bakın.

Szilere rüya gibi tatil imkanları sunan köyümüzde Selimiye Pazarı tatil planlarınızın içine dahil edilmesi gereken yerlerden.Alışveriş yapmanın keyfini sevenlerdenseniz Selimiye pazarını seveceksiniz.

Abonemiz Olun Duyuru ve Kampanyalar Mail Adresinize Gelsin (Ücretsiz)

Bir önceki konumuz olan Selimiye Marketler adlı yazımızda selimiye migros mağazası konuları hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

345 kişi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir