27 Aralık 2018

Kategori: Yaşam
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 puanlar, ortalama: 5,00 puan, toplam 5)
Loading...
27 Aralık 2018,
 0

Marmaris`in gözbebeği olan Selimiye bölgeye gelen bir çok tatilcininde uğrak noktası.Selimiye`ye tatile gelenlerin çoğunluğunu otel müşterileri oluştursada ev ve apart tatili yapanlardada son yıllarda artış gözükmekte.

Tabi durum böyle olunca alışveriş için marketlerinde öneminede ön plana çıkıyor. Peki market alışverişi için Selimiyede hizmet veren işletmeler varmı diyorsanız evet bulunuyor. Selimiye`nin 3 farklı noktasında bölgeye gelen tatilciler ve yerel halk için hizmet veren Migros Mağazası Selimiye girişinde 1 adet Liman bölgesinde 2 adet olarak sizlerin hizmetinizde. Genel olarak süpermarket hizmeti sunan bu işletmelerde ihtiyacınız olabilecek her türlü yiyecek, içeçek, eşya ve ekipmanda yer alıyor.Eğer sizde Selimiyede apart tatili veya kiralık ev konaklama hizmeti satın alıyorsanız bu konuda endişe etmenize gerek yok.

Son yıllarda turizm konusunda gelişmeler gösteren selimiyede tatil her yıl bir başka güzel oluyor. Eğer kendinize bir hediye vermek istiyorsanız Selimiye sizin için biçilmiş kaftan.

Abonemiz Olun Duyuru ve Kampanyalar Mail Adresinize Gelsin (Ücretsiz)

Bir önceki konumuz olan Selimiye Alışveriş adlı yazımızıda okumanızı öneririz.

337 kişi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir