21 Mart 2019
Kategori: Sağlık
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz puan verilmemiş)
Loading...
21 Mart 2019,
 0

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz, eğer bir gün yolunuz Selimiye`ye düşerse ve bu makalemizi okuyorsanız mutlaka bu konudaki tavsiyelerimizi kulak arkası edelim. Öncellikle herkesiz kazasız belasız bir tatil geçirmesini temenni ederken yinede sağlık konusunda bazı tavsiyelere değinelim.

Selimiye Marmaris ilçesine bağlı bir tatil köyü olup daha çok kırsal alan şeklinde bakir bir doğaya ve ortama sahiptir. Turistik anlamda her türlü hizmeti satın alabileceğiniz köyümüzde sağlık konusunda mağduriyet yaşamamanız için mutlaka ihtiyaç duyabileceğiniz herşeyi bulundurun. Özellikle yaz aylarında aşırı sıcaklardan korunmak için yüksek faktörlü güneş kremi ve güneş sonrası kremlerinizi bulundurun. Olası yaralanmalara ve güneş yanıklarına karşı tedavi edici merhemler mutlaka yanınızda bulunsun. Bunun haricinde eğer yaşadığınız bir rahatsızlık varsa ihtiyacınız olabilecek ilaçları fazlası ile yanınızda bulundurun. Ciddi rahatsızlıklarınız varsa mümkün olduğu sürece yorucu aktivitelerden ve güneşli ortamlardan uzak durun günlük işlerinizi ve alışverişlerinizi sabah erken veya akşam saatlerinde gerçekleştirmeye bakın.

Herşeyden önemlisi kendinize dikkat edin ve kendinizi Selimiye`nin huzur dolu ortamına bırakarak hayatın keyfini çıkarın, çünkü Selimiye sizlere huzuru, ferahlığı ve keyifli ortamları sunuyor olacak.

SELİMİYE`DE HUZUR DOLU BİR ORTAM

Abonemiz Olun Duyuru ve Kampanyalar Mail Adresinize Gelsin (Ücretsiz)

Bir önceki konumuz olan Ambulans Hizmetleri adlı yazımızıda okumanızı öneririz.

60 kişi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir