3 Ocak 2015

Kategori: Bozburun
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz puan verilmemiş)
Loading...
3 Ocak 2015,
 0

marmaris-bozburun

Merhaba değerli okurlarımız, sizlere bu makalemizde bozburun`da nerede kalınır konusunda detaylı turistik bilgiler vereceğiz.

Marmaris`in Bozburun tatil beldesini ülkemizde daha çok yatçılar tanımakta. Ülkemizin turistik açıdan en bakir yerlerinden biridir bozburun. Eğer tatilinizde sakinlik sessiz bir ortam arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bozburund`a öyle büyük konaklama tesisleri yok.Bunun yerine karşınıza daha çok küçük ama kaliteli tesisler çıkar. Bozburun çevresi Marmaris’in diğer tatil beldelerine göre yapılaşma açısından çıplaktır. Konaklamada daha çok küçük oteller, pansiyonlar mevcuttur, ayrıca çok iyi balıkçı restoranları bulunmaktadır. Bozburun çevresinde ayrıca çokça sakin koy bulunmaktadır.

Sizlerede tatil seçimlerine göre kalacak bir otel veya pansiyon seçmek kalıyor.Bozburun otel ve pansiyon fiyatları oldukça makul düzeydedir.Sakin ve şık güzel bir tatil için harika bir turistik belde olan bozburuna sizleride bekliyoruz.

Abonemiz Olun Duyuru ve Kampanyalar Mail Adresinize Gelsin (Ücretsiz)

Bir önceki konumuz olan Bozburun Nasıl Gidilir adlı yazımızda bozburun ulaşım konuları hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

10.992 kişi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir