3 Ocak 2019

Kategori: Yaşam
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz puan verilmemiş)
Loading...
3 Ocak 2019,
 0

 Türkiyenin ünlü tatil yerlerinden biri olan Marmaris`in cennettten bir köşesi olan Selimiye balık restoranları açısındandan bol alternatifli ve keyifli bir ortamı yaşayacağınız güzellikte bir tatil merkezidir.

 Genel olarak Selimiye`nin kıyı bandında yer alan tüm otellerin restoran kısımları bulunduğundan marmaris selimiyede otel tatili yapan misafirlerin seçeneği bellidir.Lakin bu seçenek dışında kalmak isteyenler içinse alternatif bulunmaktadır.Bölgemize gelen her tatilci kıyı bandı üzerinde gezip restoran menülerine göz atabilir ortam ve sunum konusunda emin oldukları her restoranda keyifle yemeklerini yiyebilirler. Yinede gelen tatilcilerin oldukça rağbet ettiği Sardunya Restoran köyümüzün en çok rağbet gören yeri olduğu hususunu hatırlatmakda fayda var.Oldukça lüx olan yapısı ve ortamı ile kendinizi elit hissedebileceğiz bu mekan en çok ve en taze deniz ürünlerini sizlere sunar. Bunun dışında salaş ortam ve değişiklik arayanlar Hidayetin yeri`ni tercih edebilir. Oteller olarakda sitemizde yer alan bir çok otelin restoran hizmeti bulunmaktadır. Tatillerinde zahmet çekmek istemeyenler bu alternatifi tercih edebilirler. Bunlar dışında kıyı bandında yer alan restoranlar arasında bizim gözümüze takılanlar arasında Aura ve Dalgıç restoran sizler için iyi ve uygun bir seçenek olabilir.Peki selimiye restaurant fiyatları nasıl? Fiyatlar her restauranta farklılık göstersede gelenlde birbirine yakındır. Bu nedenle köyümüze tatile gelen misafirlerimizin işletmelerin fiyat menüsünü incelemelerini emin olmak içinde sormalarını tavsiye ediyoruz.

 Selimiye`nin tüm sahil bandında aradığınız ortamı ve huzuru bulacağınızı sizlere vaadediyoruz.Rüya gibi bir tatil imkanını sizlere sunan ve en iyi tatil seçenekleri ile emsalsiz bir keyfi yaşayacağınız köyümüze hepinizi bekliyoruz.

Balık Restoranları

Abonemiz Olun Duyuru ve Kampanyalar Mail Adresinize Gelsin (Ücretsiz)

Bir önceki konumuz olan Selimiye Pazarı adlı yazımızda selimiye pazar alanı nerede konuları hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

188 kişi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir