25 Nisan 2018
Kategori: Genel
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz puan verilmemiş)
Loading...
25 Nisan 2018,
 0

Merhaba değerli Selimiye severler, sizlerle uzun zaman buluşmadık işte yine yeni bir yaz sezonu geliyor. Bu seferli makalemizin konusu 2018 sezonunda Selimiye olacak.

Selimiye adeta bir huzur yuvası. Buranın keyfini özellikle mayıs ayında çıkarmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Baharın tüm güzellikleri ve canlılığının yaşandığı Selimiye`de bulunan işletmelerde bu aylarda hep yaz hazırlıkları göze çarpmaktadır. Birbirinden şık ve nezih olan bu tesisler güleryüzlü, hizmet kalitesi ile ön plana çıkmış tesisler. Geçtiğimiz yıl ülkemizin yaşadığı hadiselerden yaz sezonu etkilensede yeni bir sezona daha güçlü daha umutluı bakıyor Selimiye`de yaşayanlar. İşte böyle bir ortamda bütün neşesi ile sizleri bekleyen Selimiye`de yeni bir yaz sezonu başlamak üzere.

Tesisler genelinde iyimserlik hakim. Birçok eski tesis el değişmeden yeni sezona hazırlanıyor.Mayıs ayında havaların dahada iyi olduğu göz önüne alınırsa bu aylarda Selimiye`nin tadını uygun fiyatlarla çıkarma şansınız daha fazla olacak. Bu sebeble ucuz ve uygun Selimiye tatili için Selimiye otelleri ve pansiyonlarının kampanyalarını takip etmenizde fayda var diyoruz. Bazı tesisler yüksek yaz sezonu için erken rezervasyon kampanyaları düzenliyor. Bizlerde zaman zaman bu kampanyaları paylaşarak sizleri bilgilendireceğiz.

Unutmayınki Selimiye`de tatil ayrıcalıktan ötedir. Sizlerde bu keyfi yaşamak ve kendinizi ayrıcalıklı hissetmek için durmayın, rotanız hiç şaşmadan Selimiye olsun, inanın hiç pişman olmayacaksınız.

 

Abonemiz Olun Duyuru ve Kampanyalar Mail Adresinize Gelsin (Ücretsiz)

Bir önceki konumuz olan Selimiye Yaza Hazırlanıyor adlı yazımızıda okumanızı öneririz.

689 kişi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir